Gürallar Yapı
Gürallar Yapı
Yatırım Hizmetleri

Gürallar Yapı, birlikteliğinin güç katacağına inandığı gayrimenkul yatırımlarına kaynak yaratmak noktasında destek vermektedir. Bu bağlamda ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile beraber hareket ederek gayrimenkul yatırımlarına kendi öz kaynakları ile fon sağlamakta ve yatırımların faaliyete geçmesine destek olmaktadır.

Uluslararası yatırım fonlarının Türkiye’de gerçekleştirmek istedikleri yatırımlarda, güçlü bir yerel partner olarak yer almakta; yerel risklerin hafifletilmesi ve kaynakların verimli kullanılması için ortakları ile beraber fon sağlama hizmetini gerçekleştirmektedir.

Gürallar Yapı sahip olduğu bilgi birikimi, becerisi ve deneyimi sayesinde doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelere yatırım yapan bir firmadır. Türkiye’nin en köklü sermaye gruplarından Gürallar Grubu’nun bir parçası olması nedeniyle oluşabilecek risklere karşı hazırlıklı ve donanımlıdır. Bu sayede şirket, riskleri avantaja çevirebilme yetisine sahip olmanın ayrıcalığını müşterilerinin ve iş ortaklarının yararına kullanmaktadır.
www.gurallar.com  -  © 2011 GÜRALLAR YAPI