Gürallar Yapı Gürallar Yapı
Gürallar Yapı
Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkul Yönetimi kapsamında yüksek yoğunluklu müşteri sirkülâsyonu ve verilen hizmetlerin çeşitliliği göz önüne alındığında Otel Yönetimi özel bir yer kaplar. İşletmesini de üstlendiği otelleri yıllardır yönetmekte olan Gürallar Grubu, bu hizmetleri kusursuz olarak yerine getirerek dünya çapında haklı bir isim edinmiştir. Gürallar Yapı, grubun Otel Yönetimi alanında elde ettiği deneyim ve dinamizm sayesinde Gayrimenkul Yönetimi hizmetlerinde de maksimum verimliliği yakalamayı ilke edinmiştir. Kendi geliştirdiği gayrimenkul projelerinde değerli müşterilerine Entegre Tesis Yönetimi tecrübelerini sunmaktadır.

Gayrimenkulün değerini arttıran en önemli etkenin kullanıcı memnuniyeti ve gayrimenkulün düzenli bakımı olduğunun farkında olan Gürallar Yapı; Gayrimenkul Yönetimi hizmetleri ile komple binanın bakımı, zamanla geliştirilmesi ve iyileştirilmesi süreçlerini yerine getirmektedir.

Şirket, profesyonel ve konusunda uzman ekipleri ile tesis yönetim maliyetlerini minimize ederken kullanıcı memnuniyetini ve mutluluğunu da maksimize eder.

Gayrimenkul Yönetimi adı altında şu hizmetler verilmektedir:
Gürallar Yapı Güvenlik Hizmetleri
Gürallar Yapı Temizlik Hizmetleri
Gürallar Yapı Teknik Destek Hizmetleri
Gürallar Yapı Resepsiyon ve Karşılama Hizmetleri
Gürallar Yapı Asistan Destek Hizmetleri
Gürallar Yapı Çevre Düzenleme ve Bakım Hizmetleri
Gürallar Yapı Sosyal Tesis Yönetimi
www.gurallar.com  -  © 2011 GÜRALLAR YAPI